Nieuws

  • Koppelwedstrijd bij VDH Kringgroep Etten Leur, zondag 16 oktober 2022

    Zondag 16 oktober organiseert VDH Kringgroep Etten Leur de jaarlijkse koppelw...

    Lees meer
  • B&J Bokaal 30 oktober 2022

    Zondag 30 oktober organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. de jaarlijks...

    Lees meer
Meer nieuws

Nederlands Kringgroep Kampioenschap 2022

Op zaterdag 26 en zondag 27 maart 2022 organiseert Kringgroep Schijndel e.o.
in samenwerking met het hoofdbestuur van de VDH het NKK 2022.
Tevens vind hierbij de selectie plaats voor het WK WUSV Universal Sieger 2022.

Een terechte winnaar van het Nederlands Kringroep Kampioenschap.

Eerste plaats:  VDH Kringgroep Schiedam

Tweede plaats: VDH Kirnggroep de Coenstadt

Derde plaats: VDH Kringggroep Schijndel e.o.

Voor foto's klik hier: 

  • NKK 2022
    NKK 2022(40)

Uitslagenlijst 

Lot De Coenstadt Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
5 Andre van Eekelen Sam von Meerblick 3 96 92 80 268  
14 Nel Tjipjes Wilja van Hamersslag 3 95 82 75 252  
19 Gaby Bekebrede Angel vd Ronden Hoek 3 12 80 91 183%  
25 Sjacky Cnossen Luca von Djipy's Haus 3 86 95 92 273 2
26 Corné Polderman Gizmo von Rouach 3 44 77 78 199%  
        Totaal beste 2   541
Lot Frisiana Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
6 Corrie van der Zweep Diesel vom Nordenstolz 3       afg.  
18 Geesje van der Zweep Evita vom Nordenstolz 3 82 78 75 235  
        Totaal beste 2    
Lot IJsselmuiden Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
36 Tinus Sellis Egor van de Eroca Hoeve 2 96 95 97 288  
37 Jan Westerbring Donar van Hagerlo 3 23 90 91 204%  
        Totaal beste 2    
Lot De Molenbron Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
12 Carlo Simons Ozzy von Muikenshof 3   84 disq    
24 Iris Frencken Eazy vom Kerberos 3 61 76 86 233%  
30 Frans vd Meerendonk Okan vd Daelenberghütte 3 92 94 91 277  
        Totaal beste 2    
Lot De Oude Maas Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
15 Catharina de Leeuw Danger vd Lievenschbergh 3 15 86 78 179%  
27 Djolien Knoop A'Faust vom Oberkrain 2* 73 80 96 249  
        Totaal beste 2    
Lot De Reggestreek Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
1 Jan Kuipers Arie van de Meliahoeve 3 95 94 96 285  
34 Petra Looper Iggy vom Schwarzen Rubin 3 1 80 96 175%  
        Totaal beste 2    
Lot Schiedam Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
16 Jorret Westerbaan Charlie van de Zeelberg 3* 76 86 97 259  
20 Bertus Middelkoop Charlie v Romantos Hoeve 3 85 83 85 253  
23 Ruben Romeijn Wesco van Hamersslag 3* 95 94 96 285 1
33 Pieter Keijzer Zigo van de Zeelberg 3 90 92 96 278  
        Totaal beste 2   563
Lot Schijndel e.o. Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
3 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars 2 23 90 90 203%  
8 Hans Steenbekkers Razz 3 99 72 86 257  
9 Sjaak Thomassen Maica vd Monnikenhoeve 2 6 76 88 170%  
22 Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis 3 12 86 83 181%  
31 Bert Verhaegen Cas vd Wannaer Höhen 3 94 88 77 259 3
32 Lisette Schafrat Biko von Haus Brero 3 58 78 87 223%  
38 Jo van Schijndel Bento von Haus Brero 3 78 79 88 245  
        Totaal beste 2   516
Lot De Ypelaar Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
4 Jill van Keulen Nash von Djipy's Haus 3 92 84 afgebr. 176%  
17 Jan van Roessel Indy vd Lievenschbergh 1* 80 85 86 251  
28 Toon van Oirschot Exor van het Chainpark 3* 53 75 77 205%  
35 Annika Jansen Nox von Djipy's Haus 3 80 82 64 226%  
        Totaal beste 2      
Lot Hart van Tilburg Naam Hond IGP A B C Totaal  
7 Toon Verhagen Omar Duffmar 3* 97 89 95 281  
Lot Maldenburch Naam Hond IGP A B C Totaal  
29 Anne-Marie Eijsvogels Gizmar van de Hornhütte 3 96 97 88 271  
Lot Oosterhout Naam Hond IGP A B C Totaal  
13 Birgit Collard Desha van Stuivezand 3 93 85 96 274  
Lot Phoenix Naam Hond IGP A B C Totaal  
2 Diana van de Berkt Buddha v het Pioniersland 3   82 disq    
Lot Ridderkerk Naam Hond IGP A B C Totaal  
21 Ronald Boom Qatar van de Wissebos 2* 54 74 disq    
Lot Individueel Naam Hond IGP A B C Totaal  
10 Johan Jager Daito Ronin v.h. Chainpark 3 88 84 80 252  
11 Sjeff Widdershoven Irkan v Schlackenberger Land 3 97 91 81 269  

 

Uitslag selectiewedstrijd Universal Sieger 2022

 

Lot Geleider Naam Hond R/T A B C Subtotaal D E F Totaal  Plaats
8 Hans Steenbekkers Razzz R 99 72 86 257 98 90 100 545 2
16 Jorret Westerbaan Charlie vande Zeelberg R 76 86 97 259 94 90 100

543

3
20 Bertus Middelkoop Charlie van Romantos Hoeve R 85 83 85 253 92 90 100 535 4
18 Geesje van der Zweep Evita vom Nordenstolz T 82 78 75 235 100 90 100 nvt  
29 Anne-Marie Eijsvogels Gizmar vande Hornhütte T 96 87 88 271 96 90 100 557 1

 

Tijdschema
               
        zo za za zo
Lot Geleider Naam Hond IGP A B C E
        Proefhond 08.45  
1 J. Kuipers Arie vd Meliahoeve 3 08.30 07.30 09.00  
2 D. vd Berkt Buddha vh Pioniersland 3   07.30 09.08  
3 K. Vliegen Sting vom Haus Tarlars 2   07.54 09.16  
4 J. van Keulen Nash von Djipy's Haus 3   07.54 09.24  
5 A. van Eekelen Sam von Meerblick 3   08.18 09.32  
6 C. vd Zweep Diesel vom Nordenstolz 3   08.18 09.40  
        zo za za zo
7 T. Verhagen Omar Duffmar 3* 10.00 09.50 11.05  
8 H. Steenbekkers Razz 3   09.50 11.13 13.00
9 S. Thomassen Maica vd Monnikenhoeve 2   10.14 11.21  
10 J. Jager Daito Ronin v.h. Chainpark 3   10.14 11.29  
11 S. Widdershoven Irkan v Schlackenberger Land 3   10.38 11.37  
12 C. Simons Ozzy von Muikenshof 3   10.38 11.45  
        zo za za zo
13 B. Collard Desha van Stuivezand 3 12.30 11.55 13.10  
14 N. Tjipjes Wilja van Hamersslag 3   11.55 13.18  
15 C. de Leeuw Danger vd Lievenschberg 3   12.19 13.26  
16 J. Westerbaan Charlie vd Zeelberg 3*   12.19 13.34 14.15
17 J. van Roessel Indy vd Lievenschbergh 1*   12.43 13.42  
18 G. vd Zweep Evita vom Nordenstolz 3   12.43 13.50 14.45
        za za za zo
19 G. Bekebrede Angel vd Ronden Hoek 3 08.30 14.00 15.15  
20 B.Middelkoop Charlie v Romantos Hoeve 3   14.00 15.23 12.00
21 R. Boom Qatar vd Wissebos 2*   14.24 15.31  
22 K. Bloem Kaya vh Pasante Huis 3   14.24 15.39  
23 R. Romeijn Wesco van Hamersslag 3*   14.48 15.47  
24 I. Frencken Eazy vom Kerberos 3   14.48 15.55  
        Proefhond 08.45  
        za zo zo zo
25 S. Cnossen Luca von Djipy's Haus 3 10.00 07.30 09.00  
26 C. Polderman Gizmo von Rouach 3   07.30 09.08  
27 D. Knoop A'Faust vom Oberkrain 2*   07.54 09.16  
28 T. van Oirschot Exor vh Chainpark 3*   07.54 09.24  
29 A. Eijsvogels Gizmar vd Hornhütte 3   08.18 09.32 12.30
30 F. vd Meerendonk Okan vd Daelenberghütte 3   08.18 09.40  
        za zo zo zo
31 B. Verhaegen Cas vd Wannaer Höhen 3 13.15 09.50 11.30  
32 L. Schafrat Biko von Haus Brero 3   09.50 11.38  
33 P. Keijzer Zigo vd Zeelberg 3   10.14 11.46  
34 P. Looper Iggy vom Schwarzen Rubin 3   10.14 11.54  
35 A. Jansen Nox von Djipy's Haus 3**   10.38 12.02  
36 T. Sellis Egor vd Eroca Hoeve 2   10.38 12.10  
37 J. Westerbring Donar van Hagerlo 3   11.02 12.18  
38 J. van Schijndel Bento von Haus Brero 3   11.02 12.24  
               
  * = tevens examen          
  ** = jeugdkampioenschap          
               

Nieuws

  • Koppelwedstrijd bij VDH Kringgroep Etten Leur, zondag 16 oktober 2022

    Zondag 16 oktober organiseert VDH Kringgroep Etten Leur de jaarlijkse koppelw...

    Lees meer
  • B&J Bokaal 30 oktober 2022

    Zondag 30 oktober organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. de jaarlijks...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

VDH Kringgroep Schijndel e.o.
Dakotaweg 10
5482 NR Schijndel

06-22451430 (Jo van Schijndel)
  • Uitslagen Kynologie

    Uitslagen Kynologie

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Kynologie

    Lees meer
  • Uitslagen Africhting

    Uitslagen Africhting

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Africhting

    Lees meer
  • Evenementen

    Evenementen

    Klik hier voor al onze evenementen

    Lees meer