Nieuws

  • Koppelwedstrijd bij VDH Kringgroep Etten Leur, zondag 16 oktober 2022

    Zondag 16 oktober organiseert VDH Kringgroep Etten Leur de jaarlijkse koppelw...

    Lees meer
  • B&J Bokaal 30 oktober 2022

    Zondag 30 oktober organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. de jaarlijks...

    Lees meer
Meer nieuws

Uitslagen africhting 2022

18 september 2022

VZH/IGP/SpH examen:

Aantal Geleider   Klasse punten
        afd A afd B afd C totaal
1 Richard Maatjes Uke of Targa's Home VZH       disq
2 Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve IGP 1 86 57 81 224%
3 Wies Bennett Ko van de Hornhütte IGP 2 74 67 84 225%
4 Stascha Vrees Bento vom Haus Hagendoorn IGP 2 85 51 78 214%
5 Karin Vliegen Sting vom haus Tarlars IGP 3 93 76 92 261
6 Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 95 88 92 275
7 Toon Verhagen Omar Duffmar  IGP 3 94 94 95 283
8 Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH 2 97     97
9 Rachel Schadron Prima von der Feuerbrigade  SpH 2 100     100

27 & 28 augustus 2022
Nederlands Africhtingskampioenschap 2022

Naam Geleider Naam Hond Klasse A B C Totaal
Brenda van der Zee Merah van de Wolferskroon IGP 1 86 86 88 260
Hans Steenbekkers Razz IGP 3 96 82 81 259

 

30 juli 2022
Onderlinge wedstrijd VDH Kringgroep Schijndel 2022

 

Uitslag Africhting Onderlinge Wedstrijd 2022 
                         
VZH           Uitslag          
Lot                        
1 Arnoul van Vuren Hunter vom Haus Muche VZH ZG 57 1          
2 Richard Maatjes Uke of Targa's Home VZH ZG 56 2          
                         
IGP 1 Speuren       A Uitslag          
Lot                        
1 Arnoul van Vuren Hunter vom Haus Muche IGP 1 ZG 92 1          
  Fons van Boxmeer Falco vom Dental Lab IGP 1 G 80 2          
                         
IGP 1         A   B   C Tot Uitslag
Lot                        
4 Brenda van der Zee Fahra van de Wolferskroon IGP 1 ZG 95 ZG 94 U 96 285 1
6 Wies Bennett Ko van de Hornhütte IGP 1 G 80 V 78 G 88 246 2
5 Stascha Vrees Bento von Haus Hegendoorn IGP 1 V 79 V 71 G 85 235 3
3 Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve IGP 1 G 80 O 49 G 80 209% 4
                         
IGP 2 / IGP 3   AFRICHTING     A   B   C Tot Uitslag
Lot                      
13 Jo van Schijndel Bento vom Haus Brero IGP 3 U 97 ZG 90 U 96 283 1
9 Hans Steenbekkers Razz IGP 3 U 100 G 87 ZG 93 280 2
8 Lisette Schafrat Biko vom Haus Brero IGP 3 ZG 95 G 83 ZG 95 273 3
12 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars IGP 3 G 84 G 89 ZG 90 263 4
10 Biff Bennett Glenda van de Hornhütte IGP 3 ZG 92 G 82 G 84 258 5
14 Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis IGP 3 O 20 ZG 93 ZG 94 207% 6
11 Gonçalo van Boxtel Cai van Dit's Huis IGP 2 O 15 G 80 O 59 154% 7
                         
                         
IGP 1 / IGP 2 / IGP 3   ALLROUND   A B C sub E Tot Uitslag  
Lot                        
9 Hans Steenbekkers Razz IGP 3 100 87 93 280 96 376 1  
4 Brenda van der Zee Fahra van de Wolferskroon IGP 1 95 94 96 285 87 372 2  
13 Jo van Schijndel Bento vom Haus Brero IGP 3 97 90 96 283 86 369 3  
8 Lisette Schafrat Biko vom Haus Brero IGP 3 95 83 95 273 84 357 4  
12 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars IGP 3 84 89 90 263 82 345 5  
6 Wies Bennett Ko van de Hornhütte IGP 1 80 78 88 246 91 337 6  
5 Stascha Vrees Bento von Haus Hegendoorn IGP 1 79 71 85 235 98 333 7  
3 Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve IGP 1 80 49 80 209% 99 308% 8  
14 Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis IGP 3 20 93 94 207% 91 298% 9  
11 Gonçalo van Boxtel Cai van Dit's Huis IGP 2 15 80 59 154% 90 244% 10  
                         
                         
Beste resultaat per Afdeling (waarbij beste A/B/C uit de IPO 2 en 3 honden)    
Lot     A B C E    
9 Hans Steenbekkers Razz 100                
14 Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis     93            
13 Jo van Schijndel Bento vom Haus Brero         96        
3 Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve             99    
                         

 

2 & 3 juli2022
NK werkhonden 2022

UITSLAG NK WERKHONDEN 2022
UITSLAG LOT GELEIDER NAAM HOND RAS VER IGP A B C TOT
1 22 Frans van de Meerendonk Okan v.d. Daelenberghütte DH VDH 3 98 91 95 284
2 35 Manon Dillenius Aikido vom puren Leben MH NBG 3 95 93 95 283
3 1 Denise Tesink Bullet Mapet MH NVBH 3 97 90 93 280
4 32 Steve Edery Sem von Meerblick DH NBG 3 98 90 88 276
5 11 Mariëlle van der Kooij Sindecade Billy the Kid MH NBG 3 95 87 90 272
6 18 Sjacky Cnossen Luca von Djipy's Haus DH VDH 3 88 92 91 271
7 5 Birgit Collard Desha van Stuivezand DH VDH 3 99 75 94 268
8 7 Joël Edery Alec van de Zeelberg DH NBG 3 85 86 95 266
9 4 Jan Wernsen Imzedrift's Genna DH NBG 3 85 88 92 265
10 24 Katalin Leferink Apollo van de Wolferskroon DH VDH 3 98 80 87 265
11 10 Erik Köpp Bacchus vom Papenburger Land MH NBG 3 94 84 86 264
12 15 Sico Goedhart Blöf vom puren Leben MH NBG 3 83 90 91 264
13 3 Johnny Saman Pyke van Osila's Hof DH VDH 3 88 85 88 261
14 20 Peter van de Pol Apollo vom Oberkrain DH NBG 3 90 78 93 261
15 8 Jack van de Merbel Qurocky MH NVBH* 3 87 81 87 255
16 33 Mark Peters Nittro MH NBG 3 72 90 91 253
17 19 Jack Brandon Patriot v.d. Berlex-Hoeve MH NVBH 3 83 84 84 251
18 21 Armand Luitwieler Drak'era Dagg HH NBG 3 85 81 85 251
19 28 Cees Jaspers Abardi Cooper DH NBG 3 99 77 75 251
20 31 John van de Wijgert Dash vom Illergries RW NRC 3 90 78 83 251
21 38 Johnny van Berkel Amigo vom alten Gleis MH NBG 3 90 83 78 251
22 37 Rob van der Parren Desperado van het Eldenseveld MH NBG 3 75 87 86 248
23 26 Saskia Kosters-de Boer Perra vom Schloss Lupus DOB NBG 3 91 84 72 247
24 14 Davy Wertz Jacob von der Leibgarde DOB NDC* 3 82 82 81 245
25 13 Janette Machiela Ace van Avendia MH NBG 3 71 83 88 242
26 9 Melinda Fekken-de Klein Holland Rasco v. Le Dobry HH NHC* 3 80 79 82 241
27 16 Petra van den Broek-Remie Dax van Stuivezand DH NBG 3 70 92 75 237
28 23 Theo Vliegenberg Xalto v. Valesca's Home HH NBG* 3 73 82 82 237
29 2 Gwen Griffioen Callisto Ostraryka MH VDH 3 70 81 85 236
30 30 Chris de Laat Desperado of the Fancy Rott's RW NRC 3 80 77 72 229
  27 Rene Verhulst Castor vom Checkpoint Charlie RW NRC 3 61% 87 83 231%
  29 Bert Pos Katinka vom Lausitzeck MH NBG 3 45% 90 86 221%
  36 Monique Wiersma Nero Kiridesja DH NBG 3 40% 80 74 194%
  34 André van Eekelen Sam von Meerblick DH VDH 3 0% 95 94 189%
  6 Jack Stienstra Holland Vato Loco v. Le Dobry HH SDN 3       disq
  12 Bea de Vree Fleur Tirza v.d. Hoonpolder BOU NBC* 3       afg
  17 Sandy Lips Lex from Mike's Place MH VDH 3       afg
  25 Rob van Lieshout Danger Ostraryka MH NBG 3 93 83 afgebr 176

 

19 juni 2022
SpH examen bij HDG te Aalst.

Geleider Naam Hond Klasse  A
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH2   95

 

12 juni 2022
Hart van brabanttrofee bij VDH Kringgroep Hart van Tilburg.

Geleider Naam Hond Klasse A B C Totaal
Brenda van der Zee Farah van de Wolferskroon IGP 1 98 92 93 283
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 10 88 90 %
Lisette Schafrat Biko van Haus Brero IGP 3 95 83 90 268
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 92 87 80 259
Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis IGP 3 18 91 93 %

 

7 juni 2022
UV examen bij VDH Schijndel e.o.

Aantal Geleider Naam hond Resultaat
1 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars Geslaagd
2 Wies Bennett Ko van de Hornhütte Gezakt
3 Brenda van der Zee Farah van de Wolferskroon Geslaagd
4 Gert-Jan Janssen Maggi Trossack's Fortune Geslaagd
5 Arnoul van Vuren Hunter vom Haus Muche Geslaagd
6 Ted van Deukeren Hachi van de Zeelberg Geslaagd
7 Kees Gremmé Cuchulain Taighe Jinthe Geslaagd
8 Marco Spoor Kyon vom Sennertal Afgemeld
9 Janet van Steenis Fivanka van Adelrik Geslaagd
10 Mari Habraken Iza van Goghland Afgemeld
11 Dianca van de Ven Aranka van de Donkere Velden Geslaagd

 

15 mei 2022
Examen VZH/IGP/SpH bij VDH Schijndel e.o.

Naam Geleider

Naam Hond Klasse A B C Totaal
Rik Janssen  Ajax of Lester's Place VZH 50      
Brenda vander Zee Farah vande Wolferskroon IGP 1 97 93 98 288
Wies Bennett Ko van de Hornehütte IGP 1 90 87 84 261
Stascha Vrees Bento vom Haus Hagendoorn      IGP 1 91 75 88 254
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP 2 86 75 91 252
Sjaak Thomassen Maica van de Monnikenhoeve IGP 3 96 89 76 261
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlas IGP 3 % 89 96 %
Hans Steenbekkers Razz IGP 3 96 81 93 270
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH 2 94     94

 

7 mei 2022
Karakterbeoordeling  bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

Aantal Geleider Naam Hond Geslaagd
1 Brenda van der Zee Fahra van de Wolferskroon Ja
2 Jo van Schijndel Rody van Huis van Sallandstreek Ja
3 Herwin Borneman Jacky van 't Heukske Ja
4 Sjaak Thomassen Maica van de Monnikenhoeve Ja
5 Stascha Vrees Bento vom Haus Hagendoorn Ja
6 Wies Bennet Ko van de Hornhütte Ja
7 Jo van Schijndel Hennessy van Euroheim Ja
8 Peer Morssink Noor Ja
9 Richard Maatjes Uke of Targa's Home Ja
10 Angelé Janssen Luna Ja
11 Rik Janssen Ajax of Lester's Place Ja
12 Gert-Jan Janssen Maggy Trossack's Fortune Ja

 

1 mei 2022
Examen VZH/IGP/SpH bij VDH kringgroep Hart van Tilburg

Naam Geleider Naam Hond Klasse A B C Totaal
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH2 96     96

 

10 april 2022
Provinciaal Africhtings Kampioenschap 2022 bij VDH Kringgroep de Ypelaar. 

Brabants Kampioen IGP III Toon Verhagen met Omar Duffmar.

Lot nr.

Geleider

Hond

 A

 B

 C

Totaal

1

Jo van Schijndel

Bento von Haus Brero

52%

87

88

227%

2

Cees de Bruyn

Eslin van Adelrik

80

81

67%

228%

3

Anne-Marie Eijsvogels

Gizmar van de Hornhütte

94

80

89

263

4

Lisette Schafrat

Biko von Haus Brero

92

72

90

254

5

Jill van Keulen

Nash von Djipy’s Haus

0%

89

83

172%

6

Cees de Bruyn

Evas van Adelrik

-

83

Disq.

83%

 

 

 

 

 

 

 

7

Hans Steenbekkers

Razz

84

68%

89

241% 

8

Henk Feunekes

Hera Polsmaten

14%

82

80

176%

9

Birgit Collard

Desha van Stuivezand

71

86

96

253

10

Karel Bloem

Kaya v.h. Pasante Huis

14%

90

87

191%

11

Biff Bennet

Glenda v.d. Hornhütte

12%

85

72

169%

12

Ralph Sweebroek

Dax van Stuivezand

8%

93

97

198%

 

 

 

 

 

 

 

13

Sjaak Thomassen

Maica v.d. Monnikenhoeve

95

72

88

255

14

Geert van Aert

Goof v.d. Ronden Hoek

84

90

86

260

15

Jan Hamers

Zidane v. Hamersslag

97

88

91

276

16

Jan van Roessel

Indy van de Lievenschbergh

97

90

93

280

17

Karin Vliegen

Sting vom Haus Tarlars

8%

79

93

180%

18

Catharina de Leeuw

Danger van de Lievenschbergh

90

86

89

265

 

 

 

 

 

 

 

19

Ton van Oirschot

Exor van het Chainpark

21%

86

82

189%

20

Annika Jansen

Nox von Djipy’s Haus

74

78

83

235

21

Cees Jaspers

Abardi Cooper

100

87

90

277

22

Toon Verhagen

Omar Duffmar

97

91

90

278

23

Frans van Gestel

Paco vom Haus Tarlars

99

87

86

272

24

Frans van de Meerendonk

Okan v.d. Daelenberghütte

87

87

88

262

 

26 en 27 maart 2022
Nederlandse Kringgroepen Kampioenschap en selectie wedstrijd WK Universal Sieger.

 

Uitslagenlijst 

Lot De Coenstadt Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
5 Andre van Eekelen Sam von Meerblick 3 96 92 80 268  
14 Nel Tjipjes Wilja van Hamersslag 3 95 82 75 252  
19 Gaby Bekebrede Angel vd Ronden Hoek 3 12 80 91 183%  
25 Sjacky Cnossen Luca von Djipy's Haus 3 86 95 92 273 2
26 Corné Polderman Gizmo von Rouach 3 44 77 78 199%  
        Totaal beste 2   541
Lot Frisiana Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
6 Corrie van der Zweep Diesel vom Nordenstolz 3       afg.  
18 Geesje van der Zweep Evita vom Nordenstolz 3 82 78 75 235  
        Totaal beste 2    
Lot IJsselmuiden Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
36 Tinus Sellis Egor van de Eroca Hoeve 2 96 95 97 288  
37 Jan Westerbring Donar van Hagerlo 3 23 90 91 204%  
        Totaal beste 2    
Lot De Molenbron Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
12 Carlo Simons Ozzy von Muikenshof 3   84 disq    
24 Iris Frencken Eazy vom Kerberos 3 61 76 86 233%  
30 Frans vd Meerendonk Okan vd Daelenberghütte 3 92 94 91 277  
        Totaal beste 2    
Lot De Oude Maas Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
15 Catharina de Leeuw Danger vd Lievenschbergh 3 15 86 78 179%  
27 Djolien Knoop A'Faust vom Oberkrain 2* 73 80 96 249  
        Totaal beste 2    
Lot De Reggestreek Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
1 Jan Kuipers Arie van de Meliahoeve 3 95 94 96 285  
34 Petra Looper Iggy vom Schwarzen Rubin 3 1 80 96 175%  
        Totaal beste 2    
Lot Schiedam Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
16 Jorret Westerbaan Charlie van de Zeelberg 3* 76 86 97 259  
20 Bertus Middelkoop Charlie v Romantos Hoeve 3 85 83 85 253  
23 Ruben Romeijn Wesco van Hamersslag 3* 95 94 96 285 1
33 Pieter Keijzer Zigo van de Zeelberg 3 90 92 96 278  
        Totaal beste 2   563
Lot Schijndel e.o. Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
3 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars 2 23 90 90 203%  
8 Hans Steenbekkers Razz 3 99 72 86 257  
9 Sjaak Thomassen Maica vd Monnikenhoeve 2 6 76 88 170%  
22 Karel Bloem Kaya van het Pasante Huis 3 12 86 83 181%  
31 Bert Verhaegen Cas vd Wannaer Höhen 3 94 88 77 259 3
32 Lisette Schafrat Biko von Haus Brero 3 58 78 87 223%  
38 Jo van Schijndel Bento von Haus Brero 3 78 79 88 245  
        Totaal beste 2   516
Lot De Ypelaar Naam Hond IGP A B C Totaal Plaats
4 Jill van Keulen Nash von Djipy's Haus 3 92 84 afgebr. 176%  
17 Jan van Roessel Indy vd Lievenschbergh 1* 80 85 86 251  
28 Toon van Oirschot Exor van het Chainpark 3* 53 75 77 205%  
35 Annika Jansen Nox von Djipy's Haus 3 80 82 64 226%  
        Totaal beste 2      
Lot Hart van Tilburg Naam Hond IGP A B C Totaal  
7 Toon Verhagen Omar Duffmar 3* 97 89 95 281  
Lot Maldenburch Naam Hond IGP A B C Totaal  
29 Anne-Marie Eijsvogels Gizmar van de Hornhütte 3 96 97 88 271  
Lot Oosterhout Naam Hond IGP A B C Totaal  
13 Birgit Collard Desha van Stuivezand 3 93 85 96 274  
Lot Phoenix Naam Hond IGP A B C Totaal  
2 Diana van de Berkt Buddha v het Pioniersland 3   82 disq    
Lot Ridderkerk Naam Hond IGP A B C Totaal  
21 Ronald Boom Qatar van de Wissebos 2* 54 74 disq    
Lot Individueel Naam Hond IGP A B C Totaal  
10 Johan Jager Daito Ronin v.h. Chainpark 3 88 84 80 252  
11 Sjeff Widdershoven Irkan v Schlackenberger Land 3 97 91 81 269  

 

Uitslag selectiewedstrijd Universal Sieger 2022

 

Lot Geleider Naam Hond R/T A B C Subtotaal D E F Totaal  Plaats
8 Hans Steenbekkers Razzz R 99 72 86 257 98 90 100 545 2
16 Jorret Westerbaan Charlie vande Zeelberg R 76 86 97 259 94 90 100

543

3
20 Bertus Middelkoop Charlie van Romantos Hoeve R 85 83 85 253 92 90 100 535 4
18 Geesje van der Zweep Evita vom Nordenstolz T 82 78 75 235 100 90 100 nvt  
29 Anne-Marie Eijsvogels Gizmar vande Hornhütte T 96 87 88 271 96 90 100 557 1

 

27-02-2022
Examen VZH/IGP/SpH bij VDH Schijndel e.o.

Naam Geleider Naam Hond Klasse A B C Totaal
Herwin Borneman  Jacky van 't Heukske VZH 45     45
Wies Bennett Ko van de Hornehütte VZH 55     55
Stascha Vrees Bento vom Haus Hagendoorn      IGP1  89      89
Goncalo van Boxtel Cai vom Dit's Huis IGP1 81 85 91 257
Sjaak Thomassen Maica von de Monnikenhoeve IGP2  95   90   85  270
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlas IGP2 90 85 93 268
Ronny Janssen Ross van het Cranenbos IGP2 80 71 81 232
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP2 92 %62 92 %246
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP3 96 76 94 266
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH2 96     96

 

Nieuws

  • Koppelwedstrijd bij VDH Kringgroep Etten Leur, zondag 16 oktober 2022

    Zondag 16 oktober organiseert VDH Kringgroep Etten Leur de jaarlijkse koppelw...

    Lees meer
  • B&J Bokaal 30 oktober 2022

    Zondag 30 oktober organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. de jaarlijks...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

VDH Kringgroep Schijndel e.o.
Dakotaweg 10
5482 NR Schijndel

06-22451430 (Jo van Schijndel)
  • Uitslagen Kynologie

    Uitslagen Kynologie

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Kynologie

    Lees meer
  • Uitslagen Africhting

    Uitslagen Africhting

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Africhting

    Lees meer
  • Evenementen

    Evenementen

    Klik hier voor al onze evenementen

    Lees meer