Nieuws

  • NK werkhonden 2022

    2 & 3 juli 2022

    Lees meer
  • Hans Steenbekkers met Razz WUSV Universal Sieger 2022

    Hans en Razz hebben een mooie zevende plaats behaald op de WUSV Universal Sieger 2022

    Lees meer
Meer nieuws

NK werkhonden 2022

Op zaterdag 2 en zondag 3 juli worden de Nederlandse Kampioenschappen voor werkhonden gehouden bij VDH Kringgroep Schijndel e.o., in samenwerking met de Commissie Werkhonden.

Keurmeesters:

Afd A: Anja Matekovic

Afd B. Rob de Jong

Afd C. Berry Kleinhesselink

Spooruitzetter:

Peter Boeters

Spoorleggers:

Henk Graas

Carlo Vervoordeldonk

Hannes Haak

Pakwerkers:

Kort: Glen Jeurissen

Lang: Robert van Vliet

Reserve: Ruben van der Woude

Loting en tijdschema:

 

V.D.H. SCHIJNDEL e.o. Tijdschema
        A B C
             
Lot nr. Naam Hond Ras      
        zon zat zat
1 Tesink Denise Bullet Mapet MH 12.15 8.00 9.15
2 Griffioen Gwen Callisto Ostraryka MH 12.15 8.00 9.25
3 Saman Johnny Pyke van Osila's Hof DH 12.15 8.25 9.35
4 Wernsen Jan Imzedrift's Genna DH 12.15 8.25 9.45
5 Collard Birgit Desha van Stuivezand DH 12.15 8.50 9.55
6 Stienstra Jack Holland Vato Loco v. Le Dobry HH 12.15 8.50 10.05
              
        zon zat zat
7 Edery Joël  Alec van de Zeelberg DH 10.45 10.15 11.30
8 Merbel van de Jack Qurocky MH 10.45 10.15 11.40
9 Fekken - de Klein Melinda Holland Rasco v. Le Dobry HH 10.45 10.40 11.50
10 Köpp Erik Bacchus vom Papenburger Land MH 10.45 10.40 12.00
11 Kooij van der Marielle  Sindecade Billy the Kid MH 10.45 11.05 12.10
12 Vree de Bea Fleur Tirza v.d. Hoonpolder BV 10.45 11.05 12.20
             
        zon zat zat
13 Machiela Janette Ace van Avendia MH 9.00 12.30 14.10
14 Wertz Davy Jacob von der Leibgarde Dob 9.00 12.30 14.20
15 Goedhart Sicco Blöf vom puren Leben MH 9.00 12.55 14.30
16 Broek - Remie van de Petra Dax v. Stuivezand DH 9.00 12.55 14.40
17 Lips Sandy Lex from mike’s place MH 9.00 13.20 14.50
18 Cnossen Sjacky Luca von Djipy's Haus  DH 9.00 13.20 15.00
19 Brandon Jack Patriot v.d. Berlex-Hoeve MH 9.00 13.45 15.10
20 Pol van de Peter Apollo vom Oberkrain DH 9.00 13.45 15.20
             
        zat zon zon
21 Luitwieler Armand Drak'era Dagg HH 12.00 8.00 9.15
22 Meerendonk van de Frans Okan vd Dalenberghütte DH 12.00 8.00 9.25
23 Vliegenberg Theo Xalto v. Valexca's Home HH 12.00 8.25 9.35
24 Leferink Katalin Apollo v. d. Wolferskroon DH 12.00 8.25 9.45
25 Lieshout van Rob Danger Ostraryka MH 12.00 8.50 9.55
26 Kosters - de Boer Saskia Perra vom Schloss Lupus Dob 12.00 8.50 10.05
             
        zat zon zon
27 Verhulst René Castor vom Checkpoint Charlie RW 10.30 10.15 11.30
28 Jaspers Cees Abardi Cooper DH 10.30 10.15 11.40
29 Pos Bert Katinka vom Lausitzeck MH 10.30 10.40 11.50
30 Laat de Chris Desperado of the Fancy Rott's RW 10.30 10.40 12.00
31 Wijgert van de John Dash vom Illergries RW 10.30 11.05 12.10
32 Edery Steve Sem von Meerblick DH 10.30 11.05 12.20
             
        zat zon zon
33 Peters Mark Nittro MH 9.00 12.30 13.45
34 Eekelen van André  Sam von Meerblick DH 9.00 12.30 13.55
35 Dillenius Manon Aikido vom puren Leben MH 9.00 12.55 14.05
36 Wiersma Monique Nero Kiridesja DH 9.00 12.55 14.15
37 Parren van der Rob Desperado van het Eldenseveld MH 9.00 13.20 14.25
38 Berkel van Johnny Amigo vom alten Gleis MH 9.00 13.20 14.35

Inschrijvingen:

  Lot Geleider WHV Naam Hond Ras
1   Theo Vliegenberg NBG* Xalto van Valesca's Home HH
2   Jack Brandon NVBH Patriot van de Berlex Hoeve MH
3   Frans van de Meerendonk VDH Okan van de Daelenberghütte DH
4   Davy Wertz NDC* Jacob von der Leibgarde DM
5   Jack Stienstra SDN Holland Vato Loco v. Le Dobry HH
6   Johnny Saman VDH Pyke Van Osila'shof DH
7   Melinda Fekken - de Kleijn NHC* Holland Rasco v. Le Dobry HH
8   Katalin Leferink VDH Apollo van de Wolferskroon DH
9   Rene Verhulst NRC Castor vom Checkpoint Charlie RW
10   Manon Dillenius NBG Aikido vom puren Leben MH
11   Armand Luitwieler NBG Drak'era Dagg HH
12   Birgit Collard VDH Desha van Stuivezand DH
13   Denise Tesink NVBH Bullet Mapet MH
14   Jan Wernsen NBG Imzedrift's Genna DH
15   Sico Goedhart NBG Blof vom puren Leben MH
16   Bea de Vree NBC* Fleur Tirza v.d. Hoonpolder BV
17   Johnny van Berkel NBG Amigo Vom Alten Gleis MH
18   Bert Pos NBG Katinka vom Lausitzeck MH
19   Sjacky Cnossen VDH Luca von Djipys Haus DH
20   Cees Jaspers NBG Abardi Cooper DH
21   Gwen Griffioen VDH Callisto Ostraryka MH
22   Steve Edery NBG Sem von Meerblick DH
23   Joël Edery NBG Alec van de Zeelberg DH
24   Monique Wiersma NBG Nero Kiridesja DH
25   Janette Machiela NBG Ace van Avendia MH
26   Saskia Kosters de Boer NBG Perra vom Schloss Lupus DM
27   Mariëlle van der Kooij NBG Sindecade Billy the Kid MH
28   Peter van de Pol NBG Apollo vom Oberkrain DH
29   André van Eekelen VDH Sam vom Meerblick DH
30   Rob van der Parren NBG Desperado van het Eldenseveld MH
31   Erik Köpp NBG Bacchus vom Papenburger Land MH
32   Rob van Lieshout NBG Danger Ostraryka MH
33   Mark Peters NBG Nittro MH
34   Petra van de Broek Remie NBG Dax van Stuivezand DH
35   John van de Wijgert NRC Dash vom Illergries RW
36   Chris de Laat NRC* Desperado of the Fancy Rott's RW
37   Sandy Lips VDH Lex from mike's place MH
38   Jack van de Merbel NVBH* Qurocky MH
           
39 afgm Krista Huisman NBG Arash de la Casa del Perro DH

Elke (ras)vereniging mag één hond/geleider combinatie afvaardigen via een Wildcard*.

Nieuws

  • NK werkhonden 2022

    2 & 3 juli 2022

    Lees meer
  • Hans Steenbekkers met Razz WUSV Universal Sieger 2022

    Hans en Razz hebben een mooie zevende plaats behaald op de WUSV Universal Sieger 2022

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

VDH Kringgroep Schijndel e.o.
Dakotaweg 10
5482 NR Schijndel

06-22451430 (Jo van Schijndel)
  • Uitslagen Kynologie

    Uitslagen Kynologie

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Kynologie

    Lees meer
  • Uitslagen Africhting

    Uitslagen Africhting

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Africhting

    Lees meer
  • Evenementen

    Evenementen

    Klik hier voor al onze evenementen

    Lees meer