Nieuws

  • Eerste pre-wedstrijd bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

    In het weekeinde van 2 en 3 maart organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. i...

    Lees meer
  • Nederlands Kringgroep Kampioenschappen bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

    In het weekeinde van 30 & 31 maart organiseert VDH Kringgroep Schijndel e...

    Lees meer
Meer nieuws

Uitslagen kynologie 2023

11 November 2023

Karakterbeoordeling VDH Kringgroep Schijndel e.o.

  Geleider Naam Hond
01 Biff Bennett Gringo vom Teufelsklan
02 Jo van Schijndel Exl fom the Metselplace
03 Karel Bloem Fanta Wolfmar Team
04 Sanne Janssen Aira van de Aauw Hei
05 Annet Joosten Indy van Euroheim
06 Sylvia Mannet Tazer Elefteria
07 Kyan van Oort Dolly from the Metselplace
08 Hans Steenbekkers Groll vom Teufelsklan
09 Edit Kusters Milow-Ayco van de Ybajo Hoeve
10 Ronald van Dijk Dakar Checo ze Zerne Qwannabe

22 juli 2023

Onderlinge wedstrijd VDH Kringgroep Schijndel e.o.

Categorie Reuen < 12 maanden

Naam Geleider Naam hond Kwalifiicatie Punten Plaats
Twan van Kemenade Arak van de Auw Hei 1ste G 80 2
Edith Kusters Milow Aycko van de Ybajo Hoeve 1ste U 98 1

Categorie Reuen > 12 maanden

Naam Geleider Naam hond Kwalifiicatie Punten Plaats
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero 1ste G 85 3
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero 3de G 83  
Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars 4de G 83  
Wies Bennett Ko van de Hornhütte - - -
Stascha Vrees Bento von Haus Hagendoorn 1ste U 97 1
Arnoul van Vuren  Hunter von Haus Muche   85  
Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve 2de U 97 2
Richard Maatjes Uke of Targa's Home 2de G 84  
Rik Janssen Ajax of Lester's Place - - -

Categorie Teven > 12 maanden

Naam Geleider Naam hond Kwalifiicatie Punten Plaats
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis 1ste G 87 1
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh 2de G 85 2
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team 3de G 84 3

 

6 mei 2023

Fokgeschiktheidskeuring

  Geleider Hond     
01   Gaby van der Stap   Starsky vom Heiligental Teef   Aangekeurd 2024/2025
02 Gaby van der Stap Wara vom Sattelberg Teef Aangekeurd 2024/2025
03 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars Reu Aangekeurd 2024/2025
04 Jan van Roessel Indy van de Lievenschbergh Teef Aangekeurd 2024/2025
05 Sjaak Braat Loek von Djipy's Haus Reu Aangekeurd levensduur
06 Hein Deeben Eden vom Semrowplatz Teef Aangekeurd 2024/2025
07 Yvonne van Wijnen Ghost vom Haus Westland Reu Aangekeurd 2024/2025
08 Djolien Knoop Kelly van de Lievenschergh Teef Aangekeurd 2024/2025
09 Jos Couwenberg Huck van den Roden Hoek Reu Aangekeurd 2024/2025
10 Gaby Bekebrede Angel van den Ronden Hoek Teef Aangekeurd 2024/2025
11 Miranda te Boekhorst Lennox vom Grossen Ex  Reu Aangekeurd 2024/2025
12 Maria Biermann Dewi van den Ronden Hoek Teef Aangekeurd levensduur
13 Wil de Krom Maid van de Kromme Elleboog Teef Aangekeurd levensduur
14 Frank Stommels Gucci Canis Invictus Teef Aangekeurd 2024/2025
15 Andre van Eekelen Sam von Meerblick Reu Aangekeurd levensduur

Nieuws

  • Eerste pre-wedstrijd bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

    In het weekeinde van 2 en 3 maart organiseert VDH Kringgroep Schijndel e.o. i...

    Lees meer
  • Nederlands Kringgroep Kampioenschappen bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

    In het weekeinde van 30 & 31 maart organiseert VDH Kringgroep Schijndel e...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

VDH Kringgroep Schijndel e.o.
Dakotaweg 10
5482 NR Schijndel

06-22451430 (Jo van Schijndel)
  • Uitslagen Kynologie

    Uitslagen Kynologie

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Kynologie

    Lees meer
  • Uitslagen Africhting

    Uitslagen Africhting

    Klik hier voor al onze uitslagen behaald in de categorie Africhting

    Lees meer
  • Evenementen

    Evenementen

    Klik hier voor al onze evenementen

    Lees meer