14-12-2023 - Nachtoefening bij VDH Kringgroep Schijndel

Geleider Naam hond Ras Punten Plaats
Pascalle Ruperti Super Striker de Sol Casa MH 141 1
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero DH 137 2
Valerie Schumacher Persley Lisa from House Rivals DH 134 3
Eduard Hoekstra Mazzel xMH 133 4
Bayram Koksal Toxic Skylar de Sol Casa MH 132 5
Davy Wertz Chelsea van Laurensberg DOB 132 6
Vakerie Schumacher Prada from House Rivals DH 131 7
Angelo Ballings Toxic Beast de Sol Casa MH 129 8
Marc van Helden Brisko DH 125 9
Ranco Vleeshouwer T'Rex de Sol Casa MH 124 10
Veronique Denorme Stitch von Gashi MH 124 11
Jill van Keulen Nash von Djipy's Haus DH 117 12
Indra Cardinal Baya MH 116 13
Davy Wertz Jacob von der Leibfrabe DOB 114 14
Nik van der Est Rex DH 111 15
Kees Kortekaas Fubar vom Sennertal DH 111 16
Melvin Koning Annie BV 111 17
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team DH 111 18
Tolga Conny van Malafelsen DH 109 19
Ben Hamers Quattro vom Crijderthof DH 107 20
Vanessa Pelzer Vazora van 't Voske RW 96 21
Beata Mühlenberg Gaudi Chivas vom Steineck ODH 87 22
Ronald van Dijk Checo Dajar Ze Zemë Qwannable DH 82 23

02&03-12-2023 - NK Speuren 2024 bij VDH Kringgroep Schijndel

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhoek SpH II 4de plaats

19-11-2023 - Interland België - Nederland bij kringgroep Rillaar te België

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 88 81 85 253 12
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 90 74 86 250 13
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 2% 74 85 161% -

12-11-2023 - SpH examen bij VDH Kringgroep Hart van Tilburg

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhoek SpH II 97 97

11-11-2023 Karakterbeoordeling bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

Naam geleider Naam hond Geslaagd
Biff Bennett Gringo vom Teufelsklan Ja
Jo van Schijndel Exl from the Metselplace Ja
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team Ja
Sanne Janssen Aira van de Aauw Hei Ja
Annet Joosten Indy van Euroheim Ja
Sylvia Mannet Tazer Eleftaria Ja
Kyan van Oort Dolly from the Metselplace Ja
Hans Steenbekkers Groll vom Teufelsklan Ja
Edit Kusters Milow-Ayco van de Ybajo Hoeve Ja
Ronald van Dijk Dakar Checo ze Zerne Qwannabe Ja

29-10-2023 - B&J Bokaal 2023

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Jos Couwenberg Huck van den Ronden Hoek IGP 3 96 92 92 279 1
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 94 88 93 275 2
Niki Schwartzmans Yambo Z Vojanky IGP 3 89 85 98 272 3
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 94 85 93 272 4
Arie Menkhorst Inox Domaine Main D'or IGP 3 96 83 92 271 5
Elle Willemse-Arts Jara van de Hornhütte IGP 3 98 86 87 271 6
Jan van Roessel Indy van de Lievenschbergh IGP 3 90 74 92 256 7
Bram Jansen Igor van de Lievenschbergh IGP 3 78 86 88 252 8
Sjaak Braat Loek von Djipy's Haus IGP 3 83 74 91 248 9
Marcel Willemse Mate van de Farmers Corner IGP 3 91 80 70 241 10
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 62% 86 94 242% -
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 62% 76 94 232% -
Wies Bennett Ko van de Hornhütte IGP 2 80 83 90 253 1

17-09-2023 - Vijf Dorpen Bokaal bij VDH Kringgroep West-Brabant

Geleider Naam hond KLasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars IGP 3 8% 90 90 188%

26 & 27-08-2023 - NIAK bij VDH Kringgroep Apeldoorn

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 25% 78 83 186%
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 72 76 80 228
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 85 74 88 247

22-07-2023 - Onderlinge wedstrijd bij VDH Kringgroep Schijndel 

Naam geleider Naam hond A B C Sub E Totaal Plaats
Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve 70 74 75 219 97 316 8
Richard Maatjes Uke of Targa's Home 70 80 94 244 84 328 7
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team 93 88 87 268 84 352 4
Arnoul van Vuren Hunter vom Haus Muche 91 86 81 258 85 343 6
Rik Janssen Ajax of Lester's Place - - - - -
Wies Bennet Ko van de Hornhütte - - - - -
Stascha Vrees Bento von Haus Hagendoorn 89 67% 77 233 97 330 -
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero 95 87 91 273 85 358 2
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero 96 82 93 271 83 354 3
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars 97 80 88 265 83 348 5
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis 58% 88 90 236 87 323% -
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh 92 91 91 274 85 359 1

22-07-2023 - Onderlinge wedstrijd bij VDH Kringgroep Schijndel 

Naam geleider Naam hond KLasse A B C Totaal Plaats
Twan van Kemenade Arak van de Aauw Hei VZH 50 2
Angelé Janssen Luna (Joy) VZH 54 1
Twan van Kemenade Arak van de Aauw Hei IGP 1 - A 86 1
Fons van Boxmeer Falco vom Dental Lalb IGP 1 - A 48% %
Herwin Borneman Jacky van 't Heukske IGP 1 - A -
Dick Zevenbergen Emilio v. Dan Alhedy's Hoeve IGP 1 70 74 75 219 4
Richard Maatjes Uke of Targa's Home IGP 1 70 80 94 244 3
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team IGP 1 93 88 87 268 1
Arnoul van Vuren Hunter vom Haus Muche IGP 1 91 86 81 258 2
Rik Janssen Ajax of Lester's Place IGP 1 - - - - -
Wies Bennet Ko van de Hornhütte IGP 2 / 3 - - - - -
Stascha Vrees Bento von Haus Hagendoorn IGP 2 / 3 89 67% 77 233% -
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 2 / 3 95 87 91 273 2
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 2 / 3 96 82 93 271 3
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 2 / 3 97 80 88 265 4
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 2 / 3 58% 88 90 156% -
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP 2 / 3 92 91 91 274 1

22-07-2023 - Onderlinge wedstrijd bij VDH Kringgroep Schijndel 

Naam geleider Naam hond A B C E
Beste resultaat per afdeling
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars 97
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh 91
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero 93
Stascha Vrees Bento von Haus Hagendoorn 97

01 & 02-07-2023 - NK Werkhonden 2023 bij VDH Kringgroep Slingeland

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 33% 75 87 195% -
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 84 76 82 242 -
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 72 - - - -

25-06-2023 - Hart van Brabant Trofee bij VDH Kringgroep Hart van Tilburg

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 78 85 97 260 5
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP 3 87 88 86 261 4

04-06-2023 - Eerste pre selectiewedstrijd bij VDH Kringgroep de Ypelaar

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 80 75 90 245 4
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 58% 84 89 231% -

06-05-2023 Fokgeschiktheidskeuring bij VDH Kringgroep Schijndel e.o.

Naam geleider Naam hond Aangekeurd
Gaby van der Stap Starsky vom Heiligental Teef 2024/2025
Gaby van der Stap Wara vom Sattelberg Teef 2024/2025
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars Reu 2024/2025
Jan van Roessel Indy van de Lievenschberg Teef 2024/2025
Sjaak Braat Loek von Djipy's Haus Reu Levensduur
Hein Deeben Eden vom Semrowplatz Teef 2024/2025
Yvonne van Wijnen Ghost vom Haus Westland Reu 2024/2025
Djolien Knoop Kelly van de Lievenschbergh Teef 2024/2025
Jos Couwenberg Huck van den Ronden Hoek Reu 2024/2025
Gaby Bekebrede Angel van den Ronden Hoek Teef 2024/2025
Miranda te Boekhorst Lennox vom Grossen Ex Reu 2024/2025
Maria Bierman Dewi van den Ronden Hoek Teef Levensduur
Wil de Krom Maid van de Kromme Elleboog Teef Levensduur
Frank Stommels Gucci Canis Invictus Teef 2024/2025
Andre van Eekelen Sam vom Meerblick Reu Levensduur

15-04-2023 - Bossche bol Bokaal bij WHG de Zoete Lieve

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 96 84 88 268 6
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP 3 65% 89 84 % -
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 95 88 94 277 3

15-04-2023 - IGP/SpH examen bij Dhavo

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhoek SpH II 96 96

09-04-2023 - PAK bij VDH Kringgroep Etten Leur

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 89 84 94 267
Christel Maatjes Iza van de Lievenschbergh IGP 3 88 81 83 252
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 81 85 93 259
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 48% 65% 92 205%
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 91 80 85 256

25 & 26-03-2023 - NKK bij VDH Kringgroep Rotterdam

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Karel Bloem Kaya van het Pasantehuis IGP 3 13% 79 92 %
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 13% 82 87 %
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 15% 80 82 %
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 81 85 88 254

04 & 05-03-2023 - Eerste pre selectiewedstrijd bij VDH Kringgroep Assen

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Plaats
Jo van Schijndel Bento von Haus Brero IGP 3 84 83 90 247 7
Lisette Schafrat Biko von Haus Brero IGP 3 91 83 87 261 6

25-02-2023 - VZH/IGP/SpH examen bij VDH Kringgroep Schijndel

Geleider Naam hond Klasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal Geslaagd
Angelé Janssen Luna (Joy) VZH 30% 89 94 Nee
Karel Bloem Fanta Wolfmar Team VZH 54 Ja
Dick Zevenbergen Emilio van Dan Alhedy's Hoeve IGP 1 72 70 72 217 Ja
Jan van Roessel Indy van de Lievenschbergh IGP 3 92 87 86 265 Ja
Arnoul van Vuren Hunter vom Hause Muche IGP 1 90 90 Ja
Karin Vliegen Sting von Haus Tarlars IGP 3 77 77 Ja
Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook SpH II 94 Ja
Ruud van Dijk Ginny van het Chainpark SpH II 94 Ja
Erica 't Lam Donja SpH II 93 Ja

05-02-2023 - IGP examen bij VDH Kringgroep "de Samenwerking"

Geleider Naam hond KLasse Afd. A Afd. B Afd. C Totaal
Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars IGP 3 79 84 88 251